Szkolenia

DEEP DIVE - PSM™ II

To jest rozszerzona wersja szkolenia PSM II dla zaawansowanych. Więcej informacji o szkoleniu na stronie: https://deepdive.rebelsi.pl

Cena szkolenia to 4500PLN + VAT i około 1000PLN + VAT zakwaterowanie i wyżywienie.

Szkolenie Professional Scrum Master™ II to zaawansowane szkolenie. Jego celem jest rozwój umiejętności i postaw Scrum Masterów. Warsztat PSM II prowokuje do myślenia i pomaga odpowiedzieć na pytanie jak z dobrego Scrum Mastera stać się Bardzo Dobrym Scrum Masterem.

Warsztat Professional Scrum Master™ II przeznaczony jest dla osób z doświadczeniem (przynajmniej rocznym) w roli Scrum Mastera, które chcą rozwinąć i wzmocnić kompetencje niezbędne do efektywnego zastosowania i wykorzystania metody Scrum. Aby zapewnić najwyższy poziom kształcenia weryfikujemy doświadczenie i wiedzę uczestników przed szkoleniem.

Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę, narzędzia i umiejętności potrzebne w efektywnej współpracy i komunikacji z Product Ownerem. Dzięki temu warsztatowi praca z  Zespołem Deweloperskim będzie łatwiejsza i skuteczniejsza. Po szkoleniu zapewnienie skutecznego wsparcia organizacji i bycie agentem zmiany stanie się codziennością uczestnika.

Terminy szkoleń
20220905 - 20220907
Ojrzanów

DEEP DIVE - PSM™ II

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

    Formularz kontaktowy