Szkolenia

APPLYING PROFESSIONAL SCRUM™

Scrum jest łatwy do zrozumienia i trudny w zastosowaniu. Szkolenie Applying Professional Scrum™ (APS) pomoże Ci postawić pierwsze kroki w bezpieczny sposób. To sprawdzona w wielu krajach i salach szkoleniowych formuła, która pozwoli Ci uniknąć pułapek związanych z niewłaściwym zrozumieniem Scrum. Podczas tego intensywnego, dwudniowego szkolenia nauczyć się jak korzystać ze Scrum i będziesz gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia jego stosowania w swoim miejscu pracy. Poznasz role, mechanikę, zasady i artefakty Scrum podczas tworzenia prawdziwej aplikacji. To szkolenie nastawione jest na praktykę – Twoją praktykę.

Szkolenie APS dodatkowo przygotowuje do certyfikacji znanej i cenionej organizacji – Scrum.org, założonej przez jednego z twórców Scrum – Kena Schwabera.

Szkolenie APS jest częścią programu Scrum.org nabywania i rozwoju kompetencji przez członków zwinnych zespołów wytwórczych. Dodatkowo, szkolenie przygotowuje do pierwszego stopnia certyfikacji (PSM-I) znanej i cenionej organizacji – Scrum.org, założonej przez jednego z twórców Scrum – Kena Schwabera. Więcej o programie i certyfikacji.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

    Formularz kontaktowy