fbpx

Professional Scrum Product Owner™

Czy szkolenie PSPO jest dla mnie?

Szkolenie Professional Scrum Product Owner (PSPO) przeznaczone jest dla osób odpowiedzialnych za zarządzenie produktami opartymi o oprogramowanie, które chcą zwiększać wartość wytwarzanego oprogramowania, efektywnie planować i monitorować jego rozwój, optymalizować zwrot z inwestycji oraz doskonalić współpracę z zespołami scrumowymi.

Przydatne informacje przed szkoleniem

Przed rozpoczęciem szkolenia uczestnicy powinni posiadać podstawową wiedzę z zakresu zarządzania rozwojem produktów opartych o oprogramowanie. Powinni również znać Scruma w ogólnym zarysie. Wiedzę tę można nabyć poprzez lekturę (na przykład Przewodnika po Scrumie) lub podczas szkoleń wstępnych (na przykład Professional Scrum Foundations (PSF)). Zalecane jest zaliczenie testów Scrum Open i Product Owner Open przed przystąpieniem do szkolenia.

O trenerze

Szkolenie prowadzi Tomasz Włodarek, akredytowany instruktor – Professional Scrum Trainer, jeden z najbardziej aktywnych i doświadczonych praktyków Scruma w Polsce.

Ma ponad 20–letnie doświadczenie zawodowe. Pracował kolejno w firmach Optimus Nexus, Motorola oraz Sabre Holdings. Wciąż uważa się za developera (C++), choć od jakiegoś czasu głównie organizuje pracę zespołów. Bywa Scrum Masterem i Product Ownerem. Tym ostatnim także inwestując własne pieniądze.

Za co płacę?

Cena obejmuje:

  • koszt dwudniowego intensywnego szkolenia, potężną dawkę wiedzy i inspiracji, kontakt z innymi praktykami,
  • materiały szkoleniowe w formie wydruku,
  • voucher umożliwiający przystąpienie do egzaminu Professional Scrum Product Owner I (on-line),
  • voucher umożliwiający przystąpienie do egzaminu Professional Scrum Product Owner II (on-line) z rabatem 200 USD od katalogowej ceny 500 USD,
  • lunch oraz poczęstunek i napoje w trakcie szkolenia.

Dodatkowe informacje

Szkolenie prowadzone w języku polskim.

Więcej szczegółów o szkoleniu

To szkolenie to dużo więcej niż slajdy Power Pointa. Dostarcza praktyczną wiedzę, umiejętności i świadomość wyzwań jakie stają na drodze Product Ownera. Duża liczba ćwiczeń, dyskusje z innymi uczestnikami, poszerzone o punkt widzenia i doświadczenia prowadzącego pozwalają uzyskać dużo wiedzy skondensowanej w intensywny dwudniowy program szkoleniowy.

Uczestnicy szkolenia PSPO zdobywają też praktyczną wiedzę o rolach i związanymi z nimi odpowiedzialnościami w zakresie współczesnego wytwarzania oprogramowania. Ułatwia to komunikację i zwiększa szanse na rozwiązywanie złożonych problemów w rzeczywistych miejscach pracy.

Tagi:

Data

Gru 17 2018 - Gru 18 2018

Czas

9:00 am - 5:30 pm

Koszt

3240 - 3600 PLN + VAT

Lokalizacja

Centrum Konferencyjne Adgar Plaza (Mordor)
Postępu 17A, Warszawa

Organizator

Tomasz Włodarek
Telefon
+48 695 623 668
Email
tomek@agilerebels.org

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.