Professional Scrum Master (Lis17)

Dla kogo jest to szkolenie?

Jeśli chcesz używać Scruma lepiej i zrozumieć mechanikę i wartości, na jakich został zbudowany – to szkolenie PSM jest dla Ciebie. Dzięki niemu ominiesz wiele raf wdrażania Scruma i osiągniesz oczekiwane rezultaty.

Zapewniamy jakość, którą daje szkolenie przygotowane przez Kena Schwabera, jednego z twórców Scruma. Professional Scrum Master to szkolenie dla profesjonalistów, którzy rozumieją, jak ważne jest empiryczne podejście do tworzenia oprogramowania.

Scrum nie musi być traktowany jako dogmat przez zespół w którym pracujesz. Tutaj każdy, kto stosuje Scruma może uzyskać głębsze zrozumienie tego co, jak i dlaczego. W trakcie szkolenia poznasz osoby, które także  inwestują swoją energię w budowanie zwinnych zespołów. Perspektywa innych osób pogłębia nasze zrozumienie tego, co dzieje się w naszej organizacji czy zespole. Wspólna nauka i wymiana doświadczeń jest nie do przecenienia.

Przed szkoleniem

Aby wyciągnąć maksimum wartości ze szkolenia warto zapoznać się z podstawami  Scruma. W tym celu polecamy artykuły (na przykład Przewodnik po Scrumie) oraz/i szkolenia wprowadzające (na przykład Professional Scrum Foundations (PSF)). Posiadanie doświadczenia z zespołem/organizacją używającą Scruma jest zaletą. Dobrze jest również przejść darmowy egzamin Scrum Open przed szkoleniem.

Trener

Szkolenie prowadzi Adam MichalczykProfessional Scrum Trainer, współzałożyciel Agile Rebels.

Doświadczenie Adama obejmuje pracę z ponad dwudziestoma zespołami z Grupie Allegro. Był on również odpowiedzialny za rozwój kwalifikacji i umiejętności Scrum Masterów w Allegro przez ponad dwa lata. W tej chwili dumny Agile Rebel, wspoerający organizacje i zespoły w firmach od startupów, poprzez te z branży game-development do dużych korporacji. Poza pracą ze Scrum Masterami i zespołami, prowadzi szkolenia z rozwoju przywództwa w organizacjach IT. Wciąż poszukuje nowych sposobów, aby Scrum przynosił więcej wartości organizacjom. Skoncentrowany na rozwoju agentów zmiany, dlatego, że wierzy, że to właśnie on przynoszą profesjonalizm do organizacji wytwarzających oporgramowanie. Wieloletni organizator Agile Coach Camp Polska – non-profitowego spotkania dla praktyków zwinności.

Adam cztery lata temu 🙂

 

Za co płacę?

Koszt szkolenia zawiera:

  • dwa dni intensywnego szkolenia w formie warsztatowej, dużą dawkę wiedzy i praktycznego treningu,
  • drukowane materiały szkoleniowe,
  • voucher uprawniający do podejścia do egzaminu Professional Scrum Master I (on-line),
  • voucher uprawniający do podejścia do egzaminu Professional Scrum Master II (on-line) po obniżonej cenie (150 USD) [standardowa cena 250 USD],
  • obiad każdego dnia szkolenia, przekąski i napoje.

Dodatkowe informacje

Szkolenie w języku polskim.

Więcej o szkoleniu

To szkolenie to znacznie więcej niż wykład i slajdy. Praktyczna wiedza i doświadczenie to podstawy, na których zbudowane jest szkolenie Professional Scrum Master. To sprawia, że przynosi ono realną wartość i pomaga w codziennym stosowaniu Scruma w organizacji. Warsztatowa forma sprawia, że uczestnicy współpracują i na własnej skórze doświadczają mechanizmów występujących w grupie. Wymiana poglądów i doświadczeń sprzyja pozyskiwaniu i przyswajaniu wiedzy.

Uczestnicy naszych szkoleń to osoby zajmujące różne stanowiska w organizacjach, pełniące różne role – od deweloperów, Scrum Masterów do liderów, managerów, dyrektorów. To sprawia, że szkolenie Professional Scrum Master sprzyja bezpiecznej wymianie poglądów i uczeniu się od siebie nawzajem.

Pełna informacja o szkoleniu.

Zapisanie się jest równoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem szkoleń.

.

Data

Lis 16 2017 - Lis 17 2017

Czas

08:00 AM - 06:00 PM
QR Code

Leave a Reply