Professional Scrum Foundations™ (Lis17)

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

Chcesz zacząć używać Scruma w swoim zespole? Rozumiesz, że znacznie trudniej jest się nauczyć jazdy na rowerze z książki, niż od kogoś kto to świetnie opanował? Zapewniam Cię, tworzenie oprogramowania jest trudniejsze niż jazda na rowerze. Chcesz uniknąć trudności związanych z powierzchownym wdrożeniem Scruma? Szkolenie Professional Scrum Foundations™ jest właśnie dla Ciebie.
Scrum powinien być znacznie więcej niż tylko zestawem niezrozumiałych zasad napisanych wiele lat temu. Fundamenty Scruma w formie prawdziwego doświadczenia, połączonego z wyjaśnieniami prowadzącego i symulacją pomogą maksymalnie skorzystać z dobrodziejstw Scruma.

PRZED SZKOLENIEM.

Aby wyciągnąć maksimum wartości ze szkolenia warto zapoznać się z podstawami Scruma. W tym celu polecamy artykuły (na przykład Przewodnik po Scrumie). Posiadanie doświadczenia z zespołem/organizacją używającą Scruma może pomóc. Dobrze jest również przejść darmowy egzamin Scrum Open przed szkoleniem.

TRENER

Szkolenie prowadzi Adam MichalczykProfessional Scrum Trainer, współzałożyciel Agile Rebels.
Doświadczenie Adama obejmuje pracę z ponad dwudziestoma zespołami z Grupie Allegro. Był on również odpowiedzialny za rozwój kwalifikacji i umiejętności Scrum Masterów w Allegro przez ponad dwa lata. W tej chwili dumny Agile Rebel, wspoerający organizacje i zespoły w firmach od startupów, poprzez te z branży game-development do dużych korporacji. Poza pracą ze Scrum Masterami i zespołami, prowadzi szkolenia z rozwoju przywództwa w organizacjach IT. Wciąż poszukuje nowych sposobów, aby Scrum przynosił więcej wartości organizacjom. Skoncentrowany na rozwoju agentów zmiany, dlatego, że wierzy, że to właśnie on przynoszą profesjonalizm do organizacji wytwarzających oporgramowanie. Wieloletni organizator Agile Coach Camp Polska – non-profitowego spotkania dla praktyków zwinności.
Adam cztery lata temu 🙂

ZA CO PŁACĘ?

Koszt szkolenia zawiera:

  • dwa dni intensywnego szkolenia w formie warsztatowej, dużą dawkę wiedzy i praktycznego treningu,
  • voucher uprawniający do podejścia do egzaminu Professional Scrum Master I (on-line),
  • obiad każdego dnia szkolenia, przekąski i napoje.

DODATKOWE INFORMACJE

Szkolenie w języku polskim.

WIĘCEJ O SZKOLENIU

To szkolenie to znacznie więcej niż wykład i slajdy. Praktyczna wiedza i doświadczenie to podstawy, na których zbudowane jest szkolenie Professional Scrum Master. To sprawia, że przynosi ono realną wartość i pomaga w codziennym stosowaniu Scruma w organizacji. Warsztatowa forma sprawia, że uczestnicy współpracują i na własnej skórze doświadczają mechanizmów występujących w grupie. Wymiana poglądów i doświadczeń sprzyja pozyskiwaniu i przyswajaniu wiedzy.
Uczestnicy naszych szkoleń to osoby zajmujące różne stanowiska w organizacjach, pełniące różne role – od developerów, Scrum Masterów do liderów, managerów, dyrektorów. To sprawia, że szkolenie Professional Scrum Foundations™ sprzyja bezpiecznej wymianie poglądów i współpracy w uczeniu się od siebie nawzajem.

Pełna informacja o szkoleniu

Regulamin szkoleń

Data

Lis 20 2017 - Lis 21 2017

Czas

08:00 AM - 06:00 PM

Lokalizacja

Centrum Konferencyjne Adgar Plaza (Mordor)
QR Code

Leave a Reply