fbpx
Professional Scrum Master
Piotr Włodarczyk
Uczę organizacje, jak (z)robić lepsze produkty.

scrum.org Professional Scrum Master

Wiedza i doświadczenie potwierdzone przez renomowaną organizację Kena Schwabera, jednego z twórców Scruma.

Trener, manager, Agile Coach

Wieloletnie doświadczenie w pracy z zespołami deweloperskimi jako manager, scrum master i agile coach. Mocny background techniczny.

Zwinność w małych i dużych organizacjach.

Doświadczenie we wdrażaniu zwinności i Scruma w dużych organizacjach Stepstone (200 osób w IT), a także w Startupach (8 osób). Duże doświadczenie w pracy w Software House jak również In-house.

Lider, Manager, Coach

Piotr Włodarczyk ma ponad 13 lat doświadczenia w świecie IT. Pełnił role dewelopera, lidera technicznego, analityka systemowego, PMa i Scrum Mastera. Wdrażał zarówno duże portalowe rozwiązania internetowe jak bossa.pl jak również mniejsze startupowe inicjatywy.

Przez ponad 4 lata pracował jako Project Manager prowadząc projekty wdrożeniowo-migracyjne takie jak centralny system DPD na Węgrzech, system poczty Plusnet dla Polcomtel, nowy system transakcyjny GPW dla Notoria czy nowy serwis stopklatka.pl. Od 2013 roku z sukcesem wspiera zespoły i organizacje w transformacji agilowej. Wspiera zarówno małe startupowe inicjatywy (sonar.wyboracza.pl) jak i duże korporacje (Gemius.com, Stepstone.de, Pentacomp). Jego żywiołem są firmy typu softwarehouse (Pentacomp, eCom, Labolatorium EE), których specyfika i problemy jest mu dobrze znane.

W roli konsultanta pracuje zarówno z zarządami firm pomagając kształtować procesy, kulturę organizacyjną i zarządzać ryzykiem biznesowym, jak również z Zespołami Scrumowymi pomagajać im w podniesieniu efektywności i zrozumienia perspektywy biznesowej. Uczy jak stosować w praktyce proces inspekcji i adaptacji z wykorzystaniem frameworku Scrum. Wdraża mierzenie i usprawnienia procesu wytwórczego (Lean). Współtworzy i współprowadzi warsztaty i szkolenia dla Zespołów Scrumowych, Scrum Masterów, Product Ownerów i HR (Agile Coach Camp, Scrumvival, Akademia Scrum Mastera).

Prywatnie ojciec dwójki wspaniałych dzieci i równie wspaniałej żony. Hobbystycznie tańczy z żoną gdzie się da i robi zabawki z drewna dla swoich dwóch synów rozwijając przy tym markę sharewood toys & home decor.

Opinie uczestników szkoleń

Certyfikacja scrum.org

Background techniczny
Przywództwo
Scrum
Kultura organizacji
Coach i mentor Agile
Nie odnaleziono wydarzeń!